2020-03-24 Zapisy do "grup pościgowych" z przedmiotów "Fizyka 1" i "Fizyka 2"
K. Malarz

Szanowni Państwo,

W pliku z zapisami znajdują się dane kontaktowe (e-mail) do Prowadzących ćwiczenia. Osoby do których nie dotarli Prowadzący na podstawie danych w systemie USOS/Dziekant.XP proszone są o kontakt z nimi celem ustalanie sposobu zdalnej organizacji pierwszych zajęć.

Poniżej znajduje się link umożliwiający zapisywanie się do "grup pościgowych" z przedmiotów "Fizyka 1" i "Fizyka 2". Na moduły składają się 14/15- bądź 28/30 lub 45-godzinne wykłady oraz 30-godzinne ćwiczenia audytoryjne i (jeśli przewiduje go Państwa plan studiów) egzamin. Ćwiczenia audytoryjne rozpoczną się zgodnie z terminami podanymi w poniższym pliku. Wykłady startują z początkiem semestru. W ramach grup pościgowych nie ma możliwości odrobienia zajęć laboratoryjnych.

ZAPISY

Terminy wykładów z "Fizyki 1" oraz "Fizyki 2" można znaleźć pod linkami:

Uwaga dla osób przeszukujących wcześniej system UniTime: Przed wykonaniem nowego/zmienionego zapytania należy zresetować ustawienia filtru → [Clear])

1. Osoby mające w planie studiów egzamin z Fizyki 1 i powtarzające Fizykę 1, zdają tylko pierwszą część egzaminu.
  2. Osoby mające w planie studiów egzamin z Fizyki 1 i powtarzające Fizykę 2, zdają tylko drugą część egzaminu.
  3. Osoby niemające w planie studiów egzaminu z Fizyki 1 i powtarzające Fizykę 2, zdają obie części egzaminu.

Wysokość opłaty i numer konta do wpłat podane będą w systemie dziekant.xp/usos. Wyskość opłaty uzależniona jest od liczby godzin wskazanych w Państwa programie studiów.

Ewentualne problemy/pytania proszę zgłaszać na: malarz(at)agh.edu.pl

2020-03-26 st. I, sem. 2: stypendia Fundacji ABB im. J. Dormanna [więcej] go

2020-03-25 Zawieszenie zajęć dydaktycznych na AGH [więcej] go

2020-03-24 Zapisy do "grup pościgowych" z przedmiotów "Fizyka 1" i "Fizyka 2" [więcej] go