Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej
Strona główna Wydziału

Dziekanat


Od 01.10.2020 do odwołania stacjonarna obsługa studentów odbywać się będzie w godz. 10:00-13:00 według poniższego harmonogramu:
  • poniedziałek: IS (Agnieszka Otrębska) i FT (Grażyna Walu¶);
  • wtorek: FM, MNB (Elżbieta Grzyb) i NM, sprawy socjalne (Katarzyna Hamerla);
  • czwartek: NM, sprawy socjalne (Katarzyna Hamerla) i IS (Agnieszka Otrębska);
  • pi±tek: FM, MNB (Elżbieta Grzyb) i FT (Grażyna Walu¶).
Zdalna obsługa studentów wszystkich kierunków – codziennie.

Adres do korespondencji:

  • Akademia Górniczo-Hutnicza
    Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej
    al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków

Adres Dziekanatu:

  • Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH
    ul. Reymonta 19, budynek D-10, pokój 18
    tel. 12 617 2950 lub 12 617 2952, fax: 12 6340010
    e-mail: dziekanat@fis.agh.edu.pl

Prodziekan ds. Kształcenia
dr hab. inż. Krzysztof Malarz, prof. AGH
tel. 12 617 2992
D-10 19
e-mail: malarz@agh.edu.pl
plan dyżurów:
http://home.agh.edu.pl/malarz/timetable.html
Prodziekan ds. Studenckich
dr inż. Katarzyna Matusiak
tel. 12 617 4979
D-10 19
e-mail: Katarzyna.Matusiak@fis.agh.edu.pl
godziny dyżurów:
Poniedziałek 13:00-14:30
¦roda 10:00-11:00
Czwartek 10:00-11:00

Kierownik Dziekanatu
mgr Grażyna Walu¶
tel. 12 617 2950
D-10 18
e-mail: Grazyna.Walus@fis.agh.edu.pl
mgr inż. Elżbieta Grzyb
tel. 12 617 4981
D-10 18
e-mail: Elzbieta.Grzyb@fis.agh.edu.pl
mgr inż. Katarzyna Hamerla
tel. 12 617 4980
D-10 18
e-mail: Katarzyna.Hamerla@fis.agh.edu.pl
mgr Agnieszka Otrębska
tel. 12 617 2952
D-10 18
e-mail: Agnieszka.Otrebska@fis.agh.edu.pl

Sekcja planowania i rozliczania zajęć

mgr inż. Anna Serafin
tel. 12 617 3779
D-10 20
e-mail: Anna.Serafin@fis.agh.edu.pl
lic. Kamila Gawlik
tel. 12 617 4723
D-10 20
e-mail: Kamila.Gawlik@fis.agh.edu.pl

Strona główna Wydziału